23.03.2015

BIAŁY ŁULF

W sobotę w kinie Nowe Horyzonty odbył się pokaz mody artystów modowych w ramach 3 edycji Ręki Dzieła Fest Wiosna 2015. Cała impreza skupia lokalnych (wrocławskich) twórców rękodzieła.
Na pokazie moje wspaniałe modelki zaprezentowały najnowsze ubrania Szarakowo.
Dziś BIAŁY ŁULF na ciemnoszarej tunice/sukience. Krój lekko zwężany, z przodu krótszy. Niska osoba może nosić ją z paskiem jako sukienka (np Ja:)) a wyższa (jak Iga na zdjęciach) jako dłuższą tunikę.

Jeśli ktoś pragnie wilka na ubraniu, to przytoczę parę ciekawostek na temat jego znaczenia:
Wilk, jako nasz nauczyciel ukazuje nam też aspekt tego, co możemy doświadczać nocą podczas snów. Pomaga nam odkrywać cenne rzeczy w naszej podświadomości. Przypomina nam też, ze choć żyjemy w stadzie jak on, to jednak najwięcej dzieje się w samotności, w głębi nas samych
Jest przewodnikiem w tej samotnej drodze. Pokazuje na, ze aby w pełni dojść do zrozumienia siebie, musimy być sami, odrzucając osądy i przekonania innych, znajdziemy własną drogę. Uczy nas też odkrywania w tej drodze swej jaźni, wewnętrzna moc i siłę. Przypomina jednak, ze nie odnajdziemy tego bez podejmowania ryzyka i nie mając w sercu odwagi. Wskazuje nam nasze lęki, z którymi pomaga się zmierzyć.
Jako nasz duchowy przewodnik pomaga pokonać trudności i stać się silnym i wytrzymałym. 

Do tej pory malowałam szare i czarne wilki, nadszedł czas na białego!
BIAŁEGO ŁULFA oczywiście można zamawiać również na innych krojach pisząc na mejla: aniajur.szarak@gmail.com
Zapraszam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz