22.12.2013

ZIMOWE BAJERY 2

Dziś na początek galerii umieszczam zdjęcie sukienki bluzowej, którą zrobiłam (po długim czasie obiecywania) małej Izie, córeczce moich przyjaciół. Nie szyje jeszcze za wiele dla dzieci, więc liczę, że będzie pasowało, a sukienka ma tytuł: W GÓRĘ, bo zawsze trzeba patrzeć i frunąć w górę a nie patrzeć w dół i wstecz:)
Dodatkowo kilka zdjęć nowych produkcji Zimowych Bajerów, czyli kominów, Ciepłych Coś i rękawków, które wyczarowałam przez ostatnie dni. Ja nigdy nie nosiłam kominów, a zakochałam się w nich doszczętnie od kiedy zaczęłam szyć:)))) Jakie to wygodnie i meeega ciepłe! Poza tymi atutami mają sznyciarski wygląd, no i Szaraka dobrego ducha:)
Kominy już po weekendzie będzie można zamawiać (terminy noworoczne). Ceny pojawią się na stałe w zakładce Kroje i Ceny.
Zapraszam!
2 komentarze:

  1. Po raz kolejny stwierdzam, że Twoja twórczość to geniusz. Mam pytanie. Jakich farb używasz. Po jakim czasie się spiorą?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki:)
    Farb używam pod nazwą "farba do tkanin":) kupuję w internecie zazwyczaj markę Profil lub w sklepach plastycznych. Ja swoje malowane rzeczy piorę w 30st, prasuję i nie spierają się. Niektóre formy trochę przecierają, ale to też zależne od podłoża, czyli tkaniny naktórej były namalowane. Dużo testuję i szukam nowości.

    OdpowiedzUsuń