03.09.2012

SZARAKI NA LUDZIACH: Siekierka (Jamal) i Zimna

W końcu doczekałam się pierwszych zdjęć posiadaczy szarakowych ubrań:))) Idzie to dość opornie, ludziska obiecują, a jednak dzień za dniem mija i zapominają. Dziś prezentacja Zimnej w tunice MAKOWO oraz SIEKIERKI, perkusisty zespołu Jamal z nagrodą Yach!
 
Zimną poznałam, kiedy zaczęłam bardziej "zadawać się" z Żółtą (hahaha, brzmi to komicznie i już tłumaczę: Żółta to ksywka bardzo mi serdecznej kumpeli z czasów studenckich, a Zimna to jej przyjaciółka już od dawien dawien. Obie pochodzą z Częstochowy i obie są mega pozytywnie zakręcone:)).

SIEKIERKA był jednym z członków zespołu Tumbao, który zaprosiłam na rozmowę do studia Radia Zwrotnica (bodajże w 2004 roku), kiedy studiowałam akurat wtedy na drugim roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (ówczesna jeszcze "katedra", nie "wydział", na ulicy Pocztowej we Wrocławiu). Obecnie Siekierka jest perkusistą zespołu Jamal. Bardzo się cieszę z nagrody, którą dostali, a raczej dostał ją Krzysztof Skonieczny, autor klipu "Defto" do piosenki Jamala. Zasłużenie, zasłużenie, bo klip jest tunelem energii pomiędzy kobietą a mężczyzną i chwyta za "oko":) Dodam, że Skonieczny uczestniczył już w takich pomysłach jak Projekt Warszawiak czy klip do "Krzyżówki" Brodki. Brawo! Uważam, że zdecydowanie potrzeba w naszym krajów więcej pokazywania zdolnych młodych artystów.


A tu już obiecane foty:

ZIMNA - tunika "Makowo"

SIEKIERKA - koszulka "Pałkarze Siekierki"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz