28.09.2013

BLUZA

Zimno się robi... Jako dziecko uwielbiałam zimę, lato było męczące nudne. Śmiesznie, jak człowiekowi się poatrzenie na świat zmienia. Obecnie uwielbiam ciepło, jestem typowym kotem, jednak jest coś magicznego w tym chłodzie, kojarzy mi się z zamglonym lasem, zapachem liści, szumem, ptakami, nostalgią..

Żeby spokojnie przeżywać i delektować się jesienią, warto ubrać się ciepło:) Ja już rozpoczęłam szycie bluz jesiennych - na koniec września premiera:) Bluzy w kolorach: biały, jasnoszary, ciemnoszary, czerwony, grafit i czarny przedstawiać będą zwierzęta leśne i koty (tyle, więcej teraz nie powiem :)))
Materiał, który zakupiłam  w hurtowni to bajecznie cieplutka, mięciutka i dobrej jakości dresówka. Sama chodzę w takiej białej bluzie i zapewniam, że w chłodach sprawdza się bezbłędnie!
Jeśli chodzi o zamówienia, to naprawdę można poszaleć. Szyję też bluzy dłuższe, krótsze, rękawy pod skosem, wąskie, z dużym/małym ściagaczem.. - wszystko dogadujemy mejlowo. Oczywiście zrealizuję również prywatne pomysły :)

Dziś wrzucam fotę bluzy dla mojej Oluszki. Na dniach idziemy popstrykać zdjęcia do parku to dostaniecie świeżą sesję, a do tego może filmik, bo postanowiłam w celu lepszej prezentacji kręcić też video. Trzymajcie kciuki!
Ciepłego weekendu!:)


3 komentarze:

  1. Piękna :)Te kolory, cudo. Ja bym ją ubrała do takich spodni http://badanga.pl/Promocja/4667/Spodnie-RESERVED-Mega-obnika co ty na to? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ile za taka bluze ? jest wspaniala <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję :) wszystko jest w zakłądce KROJE i CENY:) Zapraszam, wszystko szyte indywidualnie na wymiar

    OdpowiedzUsuń